Home

ArtLab

JA slide show

Бюро науково-технічної експертизи "АРТ-ЛАБ"

Про нас

 УВАГА!  Шановні  замовники!

Повідомляємо, що з 25.08.2020 р. роботи, які надходять на техніко-технологічну експертизу (картини, ікони, графічні роботи, офорти  тощо)  будуть прийматися  без  оформлення (рам, кіотів, скла тощо).Якщо робота надійшла в лабораторію  в обрамленні, до вартості експертизи додатково сплачується  10% .За картини в рулонах, які потребують натягування  полотна на підрамник для фотофіксації, додатково сплачується  до вартості техніко-технологічної експертизи  10% .


 
Шановні замовники!
Повідомляємо, що з 1 січня 2021 року експертні висновки з технологічних досліджень творів мистецтва будуть надаватися державною мовою. Для бажаючих буде можлива послуга перекладу експертних висновків російською та англійською мовами.

Вартість послуги залежатиме від розцінок Бюро перекладів. 

 

Бюро науково-технічної експертизи "АРТ-ЛАБ" було створено в 2009 році у зв'язку з появою на арт-ринку значної кількості фальшивих робіт і збільшеною потребою об'єктивної незалежної дослідницької експертизи творів мистецтва. Метою БНТЕ "АРТ-ЛАБ" є встановлення часу створення творів мистецтва та виявлення ознак фальсифікації досліджених об'єктів.

БНТЕ "АРТ-ЛАБ" є однією з провідних компаній в Україні, що спеціалізуються на проведенні технологічних досліджень предметів мистецтва. Такі комплексні дослідження важливі як для приватних колекціонерів, так і для реставраторів, мистецтвознавців та хранителів музейних колекцій.

Якщо у Вас виникли питання, потрібна порада кваліфікованого фахівця, хочете отримати додаткову інформацію - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: +38 044 272 3745

      

БНТЕ «АРТ-ЛАБ» реалізує проєкт «НА.МИ.СТ.О. Перлини графіки»!⁣⁣!

Цього разу  ми розкажемо все про офорти з колекції Музею Ханенків. ⁣⁣⁣Дякуємо за підтримку Український культурний фонд та Музей Ханенків. The Khanenko MuseumДізнавайтеся про дослідження першими!

#запідтримкиукф #KhanenkoMuseum #НА_МИ_СТ_О 

 

УВАГА!!!

Просимо звернути увагу на те, що в зв'язку з випадками підробки та фальсифікації результатів досліджень необхідно перевіряти результати, отримані в нашій лабораторії.

 

Партнери 

 
 
 
 
 

 
Час роботи

понеділок-четвер - з 10.00 до 18.00

п'ятница - з 10.00 до 17.00

субота, неділя - вихідний

 

Рекомендується попередній запис.

Контакти


Адреса: Київ, Кияновський перовулок, 3-7,

офіс 203 

Tел: +38 (044) 2723745
Email: info@art-lab.com.ua